Categories
Uncategorized

Sprawdzone fryzury dla cienkich włosów

Każda fryzura potrzebuje odpowiedniego dostosowania do kształtu twarzy. To samo dotyczy też cienkich włosów. Odpowiednie cięcie sprawi, że takim włosom dodasz objętości oraz elegancji.
Aby mieć piękne włosy bez względu na ich gęstość, musisz pamiętać o dobrej pielęgnacji.

bardzo krótka fryzura dla cienkich włosów krótka fryzura dla cienkich czarnych włosów

Jeśli masz cienkie włosy z natury, pamiętaj o ich regeneracji lub wzmacnianiu keratyną. Wcierki będą bardzo pomocne dla odżywiania cebulek włosa oraz krążenia wokół nich.
Gdy często korzystasz z suszarki, zabezpiecz włosy kosmetykiem z termoochronna. Nie kieruj gorącego strumienia na włosy.
Zmniejsz nieco ciepłotę suszarki.

Jakie fryzury dla cienkich włosów?

Aby dobrze zaprezentowała się fryzura, wskazane jest cieniowanie włosów. Pozbywamy się rozdwojonych końcówek. Włosy podnoszą się od nasady i dodają objętości. Długość włosów uzależniasz od tego, co pragniesz uzyskać w końcowym etapie.

krótka fryzura dla cienkich włosów krótka fryzura pixie z cienkimi włosami

Fryzury krótkie

Jedną z nich jest pixie cut.

Jest sporo wersji obcinania na pixie cut. Jedno jest pewne fryzura, dodaje objętości. Możesz wprowadzić nieco dynamiki i zadziorności do uczesania. Zdecydowanie przy takim cięciu twarz młodnieje i staje się promienna.

krótka fryzura z cienkich włosów ładne fryzury dla cienkich włosów

Bob

Pozostaje z nami na dłużej. Nowy sezon i nowe wyzwania.
Long bob, bob blunt czy odwrócony bob to fryzury pasujące do cienkich włosów. Ich długość proponuję uzgodnić ze stylistą.

Shaggy hair

Szczególnie z grzywką polecane są dla osób o owalnych,  kwadratowych lub okrągłych rysach twarzy. Fryzura o prawidłowym cieniowaniu może być warstwowa. Włosy średniej długości powinny spełnić oczekiwania i być modna.

Proste do ramion

Proste włosy do ramion z niewielkim cieniowaniem świetnie tworzą fryzury dla osób o cienkich włosach. Objętości włosom dodasz stosowaniem odpowiednich kosmetyków.

Doczepianki i przedłużanie włosów

Ostatnio bardzo modne jest szybkie zagęszczanie i przedłużanie włosów poprzez doczepy. Uzyskasz je na wiele sposobów. Wykonane są też z naturalnych włosów.

Leave a Reply