Categories
Uncategorized

Wpływ trwałej na fryzurę

Trwała zwykle kojarzy się nam z osobami starszymi. Uczesane starsze panie kroczyły ulicami. A tu niespodzianka. Powoli okazuje się, że coraz więcej pięknych fryzur u młodych osób gości na naszych ulicach. A dlaczego? Efekt pięknych kręconych loczków uzyskujesz prawie od zaraz.

Preparaty używane do współczesnych trwałych bardzo znacząco różnią się od tych z przed laty. Bardzo starannie wykonana nie zniszczy włosów. A piękne kędziorki pozostaną nawet na około 1 rok.

Pamiętaj, że jest jednak zabieg na włosach. Musisz być 100 % pewna, że tego właśnie chcesz. Na rynku dostępne są różne rodzaje trwałej. Wybór zależny jest od kondycji włosów. Może być trwała na gorąco i2fazowa, zasadowa, kwaśna lub ziołowa. Czas który trzeba poświęcić to ok. 2 godz.

SPOSÓB WYKONANIA

No i podjęłaś decyzję. Teraz jej wykonanie. Zaopatrz się w wałki odpowiadające dla Twojej grubości oraz zestaw do trwałej. Najpierw na włosy nakłada się preparat do trwałej znajduje się w zestawie.

Potem nawijasz na wałki. Odczekujesz zalecany czas. Możesz w między czasie sprawdzić długość skrętu. Potem stosujesz utrwalacz.
Po odpowiednim czasie ściągasz wałki. Myjesz włosy i układasz fryzurkę.

Dalej postępujesz jak z włosami kręconymi. A, że była to świeżo zrobiona trwała, to musisz pamiętać o intensywnej pielęgnacji takich włosów.

Pierwszym atrybutem niech będzie odpowiednio dobrany grzebień zwykle drewniany o odpowiednim rozstawie ząbków.

Zapewne jeśli zdecydowałaś się na trwałą to i wybrałaś odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji pięknych loczków.

Leave a Reply