Categories
Uncategorized

Wpływ trwałej na fryzurę

Trwała zwykle kojarzy się nam z osobami starszymi. Uczesane starsze panie kroczyły ulicami. A tu niespodzianka. Powoli okazuje się, że coraz więcej pięknych fryzur u młodych osób gości na naszych ulicach. A dlaczego? Efekt pięknych kręconych loczków uzyskujesz prawie od zaraz.

trwała na ciemnych długich włosach trwała na naturalnie kręcących się włosach

Preparaty używane do współczesnych trwałych bardzo znacząco różnią się od tych sprzed laty. Bardzo starannie wykonana nie zniszczy włosów. A piękne kędziorki pozostaną nawet na około 1 rok.

trwała na prostych włosach blond trwała na rudych włosach

Pamiętaj, że jest jednak zabieg na włosach. Musisz być 100% pewna, że tego właśnie chcesz. Na rynku dostępne są różne rodzaje trwałej. Wybór zależny jest od kondycji włosów. Może być trwała na gorąco i 2 fazowa, zasadowa, kwaśna lub ziołowa. Czas, który trzeba poświęcić to ok. 2 godz.

trwała na włosach blond trwała na włosach ombre

SPOSÓB WYKONANIA

No i podjęłaś decyzję. Teraz jej wykonanie. Zaopatrz się w wałki odpowiadające dla Twojej grubości oraz zestaw do trwałej. Najpierw na włosy nakłada się preparat do trwałej, znajduje się w zestawie.

Potem nawijasz na wałki. Odczekujesz zalecany czas. Możesz w międzyczasie sprawdzić długość skrętu. Potem stosujesz utrwalacz.
Po odpowiednim czasie ściągasz wałki. Myjesz włosy i układasz fryzurkę.

Dalej postępujesz jak z włosami kręconymi. A, że była to świeżo zrobiona trwała, to musisz pamiętać o intensywnej pielęgnacji takich włosów.

Pierwszym atrybutem niech będzie odpowiednio dobrany grzebień zwykle drewniany o odpowiednim rozstawie ząbków.

Zapewne, jeśli zdecydowałaś się na trwałą to i wybrałaś odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji pięknych loczków.

Leave a Reply